Hoe kom ik aan een driewielfiets?

Bij leveranciers van medische hulpmiddelen kunt u terecht voor een driewielfiets. Als uw gemeente een driewielfiets via de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) verstrekt is dit meestal de enige mogelijkheid. Vaak heeft een gemeente contracten met verschillende leveranciers. Soms hebben de vestigingen proefmodellen staan, maar meestal komt er een adviseur bij u thuis langs. Tip: Sommige leveranciers geven korting als u lid bent van een thuiszorgorganisatie (kruisvereniging).

Wilt u een driewielfiets aanschaffenen die vergoed krijgen van de WMO en wilt u de aanvraag zelf regelen dan biedt de Wmo-Powerkaart een stevig handvat.  Alle informatie is te vinden op:  WMO-tools

Hoewel je steeds meer driewielfietsen ziet, zijn niet alle fietsenmakers er vertrouwd mee. Steeds meer fietsenmakers ontdekken wel dat de driewielfiets ook voor hun klanten een uitkomst kan zijn. Kijk verder op deze pagina welke fietsenmakers in uw buurt gespecialiseerd zijn in de driewielfiets.

Een tweedehands driewielfiets kan een goede keuze zijn en financieel aantrekkelijk. Zorg er wel voor dat u een fiets aanschaft die aan uw wensen voldoet en die technisch in goede staat is. Let hierbij onder meer, bij een driewielfiets met trapondersteuning, op de staat van de accu.

 

FIETSENMAKER

Naam Plaats email telefoon
’t Mannetje Haarlem info@tmannetje.nl 023-5407076
Krikke-driewielfietsen Harderwijk info@krikkedriewielfietsen.nl 06-20548977
Boonen Tweewielers Harderwijk info@boonentweewielers.nl 034-1412903
Margewebshop Zwolle info@margewebshop.nl 038-2022620
Tweewielercentrum Zwolle info@tweewielercentrumzwolle.nl 038-7501608
Rein Veenendaal Veenendaal info@reinveenendaal.nl 031-8526000
Hollandbikeshop Den Haag info@hollandbikeshop.com 070-3000044
Masteling Tweewielers Groet info@mastelingtweewielers.nl 072-5091245
Profile Wagenaar Leek via contactformulier Profile 0594-519370
Anjo Jager Fietsen Assen info@anjojagerfietsen.nl 0592-356757
Meijer Fietsen Veendam veendam@meijer-fietsen.nl 0598-619075
Meijer Fietsen Winschoten info@meijer-fietsen.nl 0597-413281
Bikestore Den Helder info@bikestoredenhelder.nl 0223-612883
Bikestore Julianadorp info@bikestorejulianadorp.nl 0223-692673
Ellerie Tweewielers Elim info@ellerie.com 0528-351218
       
       

 

LEVERANCIER

Naam Plaats
email telefoon
Medipoint Div locaties via contactformulier 088-1020100  
Meyra  (Nijkerk) Div locaties info@meyrawinkel 033-2472727
Senzup Barendrecht       info@senzup.nl 0800-0468  
POMrevalidatietechniek Nijmegen info@pomrevalidatietechniek.nl     024-3659550
Thuismobiel.nl Putten info@thuismobiel.nl 06-39476531
Vegro Thuiszorgwinkel Div locaties info@vegro.nl 9002887766
Hordijk Fietsen Almere info@hordijkfietsen.nl 036-5348113
Scoot2be Eersel info@scoot2be.nl 049-7518805
Roll-On mobilitycare Hapert info@roll-on.nl 049-7387542
Welzorg Div locaties via contactformulier 088-0016700
E-BIKE MASTERS Div locaties ewald@ebikemasters.nl 06-46087571
Zorgoutlet De Betue Anna Paulowna info@zorgoutletdebetue.com 06-13277933
PF Mobility Holland BV Oudenbosch info@pfmobility.nl 016-5318375
       
       

 

FABRIKANT

Naam Plaats email telefoon
Huka Oldenzaal info@huka.nl 054-1572472
van Raam Varsseveld info@vanraam.nl 031-5257370
Popal Drunen service@popal.nl 041-6205205
Altena Bike Dussen info@altena-bike.nl 041-6391420
Lintech Heeten info@lintech.nl 057-2381178
Nijland Cycling Heeten info@nijland.com 057-2382222
Inca Techniek Emmeloord info@incatechniek.nl 052-7744046
BerkelBike St.Michielsgestel info@berkelbike.com 040-4021022
Tworby Arnhem info@tworby.nl 085-0642009
Damius Miramas (FRA) jean-jacques@damius.com +33638631786