Vrijwilligers

Platform driewielfiets-en-wijzer

Oefenmogelijkheden

Als u zelfstandig oefenen lastig vindt, kunt u hulp en begeleiding vragen van ervaren en getrainde vrijwilligers.

Naam Regio email telefoon
Jannie Bunk   ** Gelderland j.bunk@mail.com 06-49692107
Henriëtte Jalink Drenthe driewielfietsassen@ziggo.nl 0592-355713
Loes Horstman Utrecht Zuid-West loeshorstman@gmail.com 06-25327331
Tekla Scholtens Friesland/Groningen tghm.scholtens@gmail.com 06-41112486
Kees Rijm Friesland/Groningen c.rijm@upcmail.nl 06-23885942
Chiel Evers Friesland chiel.evers@outlook.com 06-27205896
Corrie Doeleman Overijssel doeleman@home.nl 06-53803428
Herman Knape Drenthe jenhknape@xs4all.nl 06-51356705
Wout Natter Utrecht Noord-Oost wout.natter@xs4all.nl 06-24280756
Albert Dolfing Drenthe albertdolfing@gmail.com 06-12516826
Rina Pieterse Noord-Brabant vrouwke@icloud.com 06-20298572
Cees Smit Zuid-Holland Cees.BlijFietsen@gmail.com 06-10098113
Arie Witlox Noord-Holland amwitlox@xs4all.nl 06-25158350
Herman Groot Noord-Holland info@hermar.nl 06-21494355

** contactpersoon Platform